Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VAC nem tudja ellenőrizni a...

VAC nem tudja ellenőrizni a játékmenetedet. Miért dobja fel ezt a gép újratelepítés után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogyb számtalan ilyen topik van már, de az én problémámra még nem találtam választ.


Na szóval..

A fent említett probléma jelentkezik úgy, hogy a gépem frissen lett telepítve, semmi más nincs rajta csak a radeon 19.5.2-es drivere, a Steam és a CS:GO, ezért úgyvélem, hogy harmadik féltől származó program nem blokkolhatja a VAC-ot. Ami különös az az, hogy VAC védett pub szerverekre meg felenged, scak meccskeresést nem enged.

Illetve észrevettem még olyat is, hogy nem hoz létre parancsikont az asztalon, és amikor ki akarom tenni maunálisan a Steamből, akkor kiírja, hogy a parancsikon elhelyezése sikertelen, mert valószínűleg már van parancsikon az asztalon.

Továbbá észrevettem azt is, hogy a Onedrive szinkronizálja az asztal tartalmát, és ott valóban van egy CS:GO parancsikon, és ha azt kiküldöm az asztalra, akkor elindul a játék, de meccskeresést még így se enged.


A supportot elolvastam, végigcsináltam, de nem hozott eredményt. Csalás természetesen nincs a gépemen. Újratelepítés előtt tudtam meccset keresni.


Valaki legyen kedves segíteni!



#CS:GO #nem tudta ellenőrizni a játékmenetedet
2019. szept. 16. 05:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve még az is feltűnt, hogy a Steam Service alkalmazás nem fut, amikor meg el akarom indítani, nem indul el.
2019. szept. 16. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!