Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one live kell a minecraft...

Xbox one live kell a minecrafthoz?

Figyelt kérdés
Ahoz kell xbox live hogy tudjak vele játszani konzolon?

#Minecraft #Xbox #Xbox LIVE #live minecraft
2019. szept. 17. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A multizáshoz kell.
2019. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az xbox live még mindig maga a fiók, olyan mint egy email fiók, steam fiók, stb, a multiplayer-hez xbox live GOLD kell, ami egy előfizetéses szolgáltatás, a kettő nem ugyan az. Csinálhatsz xbox live fiókot anélkül, hogy előfizetnél gold-ra, hiszen a fiók ingyen van.


Ami a játékot illeti, ha multiplayer részt is használni akarod, akkor igen, kell gold előfizetés (tehát ha más szervereire akarsz felmenni), ha csak magadban akarsz játszani, akkor nem kell gold előfizetés, elég egy ingyenes regisztráció az xbox live-ra.

2019. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. De az a baj hogy telepíteni se engedi mert még vettem kaptam hozzá egy kódot és azt írja hogy 47 mp tarhelyre és xbox livera van szükség a telepiteshez
2019. szept. 18. 05:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi el írtam. Meg vettem és 47 MB tarhely.
2019. szept. 18. 05:30
 5/5 anonim ***** válasza:

a kódot az xbox live fiókon belül kel aktiválnod, mert az a játék hozzá lesz kötve a fiókodhoz, amíg él a szolgáltatás, addig felhőből végtelen sokszor le tudod tölteni.

A tárhely meg annyi, hogy tele van pakolva a gép, nincs elég szabad terület, ahova le tudná tölteni, törölj a gépről játékokat.

2019. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!