Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a fortniteot PC-re?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy gépet, és nem tudom rá letölteni a fortniteot. Vagyis laptopot.A gépigények megvannak, de mikor regisztrálnék az Epic Gamesra, és beírnám a játékbeli nevemet, akkor bedob egy fekete képet, és ezt

írja: NotFoundError

Az 'removeChild' végrehajtása nem sikerült a "Csomóponton": Az eltávolítandó csomópont nem ennek a a csomópontnak a gyermeke.

Nem tudom mi ez, de csak akkor adja ezt ki, mikor a játékbeli nevemet adnám meg, a többinél semmi. Valaki tudna segíteni? Köszönöm.



#játék #gyerek #hiba #letöltés #májashurka #csomópont #Fortnite #fortnite epic games #fortnite letöltés
2019. szept. 18. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell mindent letesztelni mielőtt élesbe küldöd. Ez nem a te hibád, az övék. Jelentsd a supportnak.
2019. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit írjak? Angolul?
2019. szept. 18. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez programbeli hiba, lényegében nem lát egy alfájlt vagy alkódot a rendszeren belül.

Amiket magad is csinálhatsz (mivel új gép):

-Microsoft visual C++ Redistributable 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015, 2018 kézi letöltése (összesen 7 fájlt kell letöltened, microsoft hivatalos oldaláról, x86 32 bites, x64 64 bites)

-Kézi frissítés windows update programon belül (te indítod el)

-videokártya illesztőprogram (driver) kézi telepítése, mondjuk ehhez a pontos típust se ártana tudni, ha nvidia, akkor nvidia-s kell, ha amd, akkor amd-s, ha HD intel graphics akkor a notebook gyártói oldaláról a procihoz való frissítést onnan szedd le

-Epic games kliens letörlése és újbóli feltelepítése.


Ha ezek (ebben a sorrendben) nem segítenek, akkor csinálsz egy képernyőmentést (print screen gomb, paint megnyit, ctrl+V-vel bemásol majd lement) és írsz nekik egy levelet, csatolva a képet, mi nem megy.

2019. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem értek a gépekhez, :D

Mindjárt megpróbálom

2019. szept. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!