Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan aki már nyert...

Van olyan aki már nyert lottón vagy ismer valaki a környezetében olyan személyt aki nyert?

Figyelt kérdés

Vagy ismerték e olyan személyt aki egyik napról a másikra meggazdagodott ?

En nem igazán hiszem ebben a lottó fő nyeremenybe, ti hogy vagytok ezzel ?



#lottó #fonyeremeny
2019. szept. 19. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nyertem, hármasom volt a hatos lottón. 1490 Ft-ot utaltak.
2019. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagymamam kb 50 éve nyert, 4-ese volt az 5-os lottón. Illetve a volt szomszéd a 6-oson nyert vagy 10 éve 160 milliót.
2019. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

őszintén? Ha én nyernék, első dolgom lenne elköltözni jóóóó messzire. A környezetedben hamar feltűnik, ha eddig nem volt kocsid, hirtelen lesz kocsi, ház, új bútorok stb és senkinek meg nem mondanám hova mentem vagy mit csinálok, így nem is csoda ha nem hallasz róluk.

Volt barátnőm egyik nagymamája nyert egyszer egy szép nagy összeget (pár tíz milliót), ők kiosztották az unokák közt a nagy részét.

2019. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt annó egy volt osztálytársam akikről úgy tudom hogy nyertek valami nagyobb összeget a lottón. Simán meg van rá a sansz, mert kb a semmiből hirtelen építettek egy hatalmas három emeletes házat, meg kocsmát nyitottak, stb...
2019. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagynénémék vagy 25 éve, nem tudok pontos összeget, de házat vettek belőle.
2019. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, a szerencsejátékban olyan pénzek vannak, hogy nem éri meg csalni. Meg aztán ahhoz több ember kellene, kitudódna.
2019. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1) a bank - jelen esetben az állam - MINDIG nyer a lottón, úgy van megalkotva, hogy még véletlenül sem bukhat rajta hosszútávon


2) személyesen nem ismerek senkit, de nagyon sokat hallani lottónyertesekről, akik elverték a nyereményt és lecsúsztak


3) azt hiszem Németországban 1 hónapig fel sem veheted a nagy összegű nyereményt, hogy "megnyugodj", tudd kezelni a dolgot, még pszichológushoz is elküldenek azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos. Én speciel ezt tenném, ha nyernék, de nem lottózok, mert tudom, hogy felesleges. Matematikailag kisebb az esély, hogy nyerjek, minthogy veszítsek, és én "hiszek" a matekban.

2019. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!