Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vennék egy new nintendo 3ds...

Vennék egy new nintendo 3ds xl-t, tudom hogy régi de mind1, Ha külföldről veszek pl amazon akkor van pl játékokra ilyen régió korlátozás? Vagy bármi féle korlátozás?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 16:35
 1/4 Krisipoke ***** válasza:
Európa/Ausztrália, Amerika, és Ázsia (Japán) a három régió. Minden gép csak az azonos régiójú játékokat viszi. Tehát pl. itthon kapható játékokkal akkor tudsz játszani, hogyha Európából, vagy esetleg Ausztráliából veszel. Kivéve persze, ha valaki innen más régiójú gépet árul, de ez nem túl valószínű.
2019. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ!
2019. szept. 22. 21:07
 3/4 anonim válasza:

Igaz de játszottam (U) és(jp)

Ehhez japánra vagy Amerikára kell állítani a lokációt pofon egyszerű példa 7-6 ével ezelőtt voltam japánban vetem ott egy 3ds-T egy játékkal de nagyon kevés játék van rá és nem is olyan szép

2021. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát legfőképpen én a Luigi's manson-el szeretnék játszani ugy hogy igazából ez az egy játék miatt kellene na meg persze ha meg tetszik más játék akkor az
2021. aug. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!