Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehet ez a játék?

Melyik lehet ez a játék?

Figyelt kérdés

Egy jó régi számítógépes játékról lenne szó, mindenféleképpen rákerestem, sehogy sem találom, hátha valaki még játszott vele, s megismeri. :) Erről lenne szó:

lényegében egy autóversenyzős játék, csakhogy egy farmon versenyeznek állatkák kicsi autókkal, egy nagy fejű tyúkra emlékszem, hogy versenyezni lehetett vele, de lehet másfajta állatok is voltak ott. Lehetett egyedül játszani, vagy párban is, egymás ellen, emlékszem mennyire beleéltük magunkat az uncsimmal. Valami olyasmi neve lehetett, hogy Grand Prix, de nem biztos, lehet csak valami hasonló, és talán német játék volt. Hátha megtalálom a segítségetekkel : )



2019. szept. 21. 13:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Hú, hihetetlen, megtaláltam :)) arra keretem rá, hogy "car racing chicken pc game", a játék neve pedig: Crazy Chicken: Kart Extra. [link]
2019. szept. 21. 13:12
 2/3 A kérdező kommentje:
vagyis amivel mi játszottunk: Crazy Chicken: Kart XXL
2019. szept. 21. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szuper.
2019. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!