Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan oldalakat...

Tudnátok olyan oldalakat ajánlani, ahonnan lehet rendelni szép hobby lovakat, megvizethető áron? Esetleg hogyha vannak olyanok, akik rendeltek az Etsy.com-ról, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Tudjátok, arról a játéklóról beszélek, amiből "kijön egy bot" és csak a feje van meg. Ha jól tudom, akkor magyarul "vesszőparipa".

#játék #ló #játékló #hobby ló #lófigura
2019. szept. 26. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre gondoltál? [link]
2019. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán van a Póny játékboltban, és elég jól néz ki. 2 napja jártam ott. Szóval nagyobb játékboltban keresd, nincs postaköltség!
2019. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En elado vagyok az etsyn. Ez egy 'kezmuvesek' szamara fenntartott platform, tehat sokszazezer ember arul rajta. az eladokat szigu szabalyok kotelezik, az ertekelesek a termekek alatt valosak, azok alapjan is tudsz tajekozodni.
2020. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!