Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok kis méretú játékoka...

Pesnya kérdése:

Mondanátok kis méretú játékokat laptopra? Ezeken felűl: -Angry Birds -Legyen ön is miliomos -Prison architect -Pocket tank deluxe -Plants vs Zombies-Game of the Year -Tetris

Figyelt kérdés

-Mobile Dualcore Intel Core i3-4030U, 1900 MHz


-Samsung 4GB DDR3 1600 MHz


-Asus NVIDIA® GeForce® GT 820m 1,5GB 64 Bit DDR3


-Hitachi Travelstar Z5K500 500 GB HDD, 5400 RPM, SATA-III 2,5


2019. okt. 6. 22:30
 1/2 Mark030a válasza:
Próbáld ki a Terraria-t, valami régi Far Cry-t, esetleg a Splinter Cell triológiát, Super Animal Royale, akár TF2, emulátoron is játszhatsz sokféle játékot (NES, SNES, Genesis, Nintendo 64, Gamecube stb.), Assassin's Creed is mehet (annyit tudok hogy az 1, a 2 és a Brotherhood tuti menne) de most hirtelen nem jut eszembe olyan sok, ugye én is potato gamer vagyok, többnyire. Lehet majd még eszembe jut több is.
2019. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mark030a válasza:
Igaz egy kicsit ekltértem a tárgytól? ezek tárhely ügyileg nem nagyok (kivéve a TF2, mert az kb 30GB).
2019. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!