Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan működnek konzolra az...

Hogyan működnek konzolra az olyan szolgáltatások, mint Gamepass vagy a PSN?

Figyelt kérdés
Most szándékozom életemben először venni konzolt. Hallottam, hogy van mind az XBOX-ra mind a PS-re amolyan Netflix szerű szolgáltatás, de ezek hogy működnek? Ha előfizetek rá, akkor kedvezményesen szerezhetem be a címeket, vagy ugyanannyiért vehetem meg, mint a boltokban? Hogyan működik az ilyesmi?
2019. okt. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előfizetés ideje alatt jogosult vagy ezeket a játékokat ingyen letölteni és használni - ezért fizeted a havidíjat. De megkeresni a leírásokat neked is ugyanannyi idő:

Google: gamepass, első találata

[link]


A másik remélhetőleg már menni fog egyedül.

2019. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapsz havonta néhány játékot ingyen.

Vannak külön akciók, amik csak az előfizetőknek elérhetőek.

Bizonyos játékokat ingyen kipróbálhatsz.

Multiplayerhez szükséges az előfizetés.

plusz néhány extra (éjszakai automata frissítés, mentés felhő)


(ez inkább PS Plusra vonatkozik, XBOX-ot nem ismerem annyira)

2019. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszoló válaszát köszönöm, de azért mert ő tudja pontosan hol kell keresni, az nem biztos, hogy más is tudja. :)
2019. okt. 9. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírom pontosan:

Xboxon van a GamePass, és Playstationon a PS:Now. Az utóbbi nem hivatalos Magyarországon, illetve játékot csak streamelni lehet, ezzel ellentétben a GamePass-el letölthetőek a játékok. Playstationon tudtommal magyar felhasználóval nem is érhető el a PS:Now, de javítson ki valaki, ha tévedek.

3 hónapnál régebbi játékokra Gamepassban (Xbox) 10% kedvezményt kapsz az előfizetés időtartamán belül.

2019. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!