Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc World of...

Toma9999 kérdése:

Melyik a kedvenc World of Warcraft kiegészítőtök?

Figyelt kérdés

Nem vitát akarok szítani, szimplán a véleményetek érdekel. Elsősorban hogy melyik kieg/kiegek és miért.


Nekem a kedvencemet nehezebb kicsit megtalálni mivel több kieg más okok miatt tetszik.


Wrath of the Lich King: a sztori és a raidek is nagyon kreatívak, negatívum a területek közül a számomra a nem mind tetszik. A tajgas tundrásak még tetszenek, de a teljesen fagyott része már nem adja annyira.


Warlords of Dreanor: ez fura lehet mert sokan nem szeretik. Őszintén szólva ennek a kiegnek a hangulata zseniális. A területek, a zenék, a karakterek mind nagyon jók. Kár hogy elhanyagolták.


Legion: talán itt oldották meg legjobban a történet mesélést. A questek ahogy elvisznek egy nagyobb eseményhez sokszor lenyűgöző hatást ér el. A zene és a karakterek ismét nagyon jól sikerültek, bár a területek nagy része sajnos nekem nem tetszett.



2019. okt. 13. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
LK, mert itt volt meg legjobban az arany középút, még sokban hasonlított a vanilla WoW-ra viszont amik azért nagyon idegesítők és időhuzó elemei voltak a játéknak már kigyomlálták, nem mellesleg meg Arthas és a hozzá kapcsolódó lore azért elég erőteljesen az egész Warcraft világ egyik legerősebb szála.
2019. okt. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

WotLK. Arthas történetét már a Warcraft 3-ban is imádtam, egy teljes WoW kiegészítő pedig, ami az ő sztorijára épül, teljesen lenyűgözött. Oké, nem volt ez sem hibátlan, nyilván, de maga az egész kieg hangulata, a történet számomra magával ragadó volt.


WoD. Sosem értettem, miért fujjognak rá annyira. Ami negatívumot tudok mondani hogy a content viszonylag kevés volt, és néha még előre beígért dolgok is hiányoztak (mint pl a Shattrath raid). Viszont amit kaptunk, az lenyűgöző volt. Rengeteg lore, érdekes questek és hangulatos zónák, fantasztikus zene, a raidek a legjobbak között vannak. Szvsz a garrison rendszer is egy érdekes újítás volt.

2019. okt. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, már azt hittem, egyedül vagyok a Warlords of Dreanor-al, pedig zseniális volt. Csak hát divat utálni mindent, ami új.
2019. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

World of Warcraft: Wrath of the Lich King ..nekem is :)


Megvolt a maga hangulata, és akkor még a GUILD is jó volt, a csapat.

2019. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

LK volt a kedvencem, utána MoP( tudom sokan nem szerették de nem volt olyan rossz )


WoD ban nekem az tetszett hogy gyorsan meglehetett csinálni mindent (aki nem szeret órakat a gép előtt ülni mert vannak fontosabb dolgok annak biztosan tetszett) bár a pvp abban a kiegben az elég szomorú volt.


Legion elég volt nekem bejött az egész történetileg is marha jó volt főleg hogy Sargerasra épített eddig az egész játék jó volt végre találkozni ezzel a szállal, izgalmas volt az elejétől a végéig és a pvps része sem volt rossz. a templation rendszer arénákban kifejezetten jó volt nem számított a raides gear stb eléggé kiegyenlítette az esélyeket,ez sajnos a legionnal odalett.


BFA érdekes a története de maga a játékélmény az sajnos kiveszett minden szempontból. Elég sokan abba is hagyták a játékot.De legalább kijött a Classic

2019. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bence12344 ***** válasza:
100%

WOTLK volt számomra is, azóta se tudta sajnos 1 kiegészítő sem hozni annak a hangulatát számomra.


Ez után nekem is a MOP jött még be főleg mivel a PvP talán ott volt az egyik legjobb szerintem.


Félre értés ne essék a mostani kiegészítőkkel sincs bajom elvégre eszméletlen szép tájakkal rendelkeznek kellemes zenék, egyszerűen csak nem váltják már ki belőlem azt az érzést mint anno a Wotlk, nem képesek annyi újítást és olyan jó lore szálat hozni számomra.


Remélem senkit sem sértettem meg, mindenkinek a szíve joga, hogy melyik tetszett legjobban neki.

2019. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Burning Crusade és Lich King. Akkor élveztem a legjobban a játékot :)
2020. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!