Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segíteni az Eldarya...

Valaki segíteni az Eldarya nevű játékban? Probléma lejjebb. :D

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem az Eldarya nevű online játékot, de elakadtam, vagyis pontosabban szerintem a játék akadt be. Ugyanis a 3. epizódnál, amikor megkapom Keró-tól az inkubátort a tojáshoz és belerakom, utána Keró megkérdezi azt, hogy "Na, sikerült kikeltened az első tojásodat?" És rákattintok a válaszra stb... és folyamatosan ugyan az a párbeszéd jön egymás után megállás nélkül és más válaszlehetőséget sem ad, csak ugyan azt azt az egyet mindegyiknél ("Még nem.", "(Következő)"). Már próbáltam frissíteni az oldalt és újra be lépni is, de semmi nem változott.


Mi lehet a probléma és esetleg hogy lehetne megoldani? Vagy talán ennek így is kell lennie? :/ <3


Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket. <33 ^-^



2019. okt. 16. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Azóta már meg kellett oldódnia :) De ha más kezdő is ide talál, ezzel a problémával:



Akkor tudsz tovább lépni, ha kikelt a familiáris a to'ásból.

2019. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!