Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Special Edition hogy...

Skyrim Special Edition hogy kell modolni?

Figyelt kérdés

Probáltam de nem nagyon megy

A Nexusmods néztem a modokat de van olyan hogy “Requirements” az ot lévöket lekeltolteni mindet vagyis rányomok egyre és ot is van egy “Requirements”



2019. okt. 17. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkét "irányú" függőség fel van tüntetve. Pl.:


Yogakiin - kell neki az FNIS.


FNIS: neki csak az alapjáték kell, de fel van sorolva egy csomó, amihez az FNIS a függőség.


Ha ennek is lenne függősége, természetesen azt is le kell tölteni és aktiválni, különben indításkor azonnal kilép a játék (de a mod manageredben is látszódik, hogy nem lesz jó).


Ha nem akarsz ezzel annyit vacakolni, van egy nagyon jó gyűjtemény, lépésről lépésre leírva, hogy hogyan "pimpeld", én mindig ezt használom, mint abszolút kiindulási alap (és erre rakom még a saját kedvenceimet):


[link]

2019. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. okt. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!