Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy xbox 360-am és egy HD...

Van egy xbox 360-am és egy HD LCD TV-m. Most sima (komponens) kábellel vannak összekötve. A kérdésem hogy megéri e hdmi kábelt venni. Megnéztem, a boxon és a tv-n is van hdmi bemenet. Lesz különbség? Szebb lesz a kép?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan PS3-am van, de egy csomó játéknál szebb lesz a képminőség, szal szerintem megéri.
2010. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boxhoz nem adtak kábelt? Egyébként igen, mindenképpen szebb lesz.
2010. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komponens kábelt adtak hozzá. Okés, ha szebb lesz akkor mindenképpen beszerzek egy hdmi-t. Köszönöm szépen a válaszokat !!!
2010. júl. 16. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, hogy nem adtak-e hozzá, mivel csak az Elite-n van hdmi kimenet, és ahhoz gyárilag adnak hdmi kábelt is...
2010. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Ne hagyd, hogy automatikusan állítsa be magát a gép (optional resolution vagy valami ilyesmi), hanem manuálisan állítsd át 1080p-re vagy 720 p-re, sokkal szebb lesz.
2010. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
60GB-os Pro csomagot vettem meg még rég, és ahoz sajna nem volt hdmi...:) Okés, köszi a választ.
2010. júl. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!