Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban ha vámpir lettem...

Skyrimban ha vámpir lettem akkor azt ellehet törölni hogy vámpir legyek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, Morthalban van egy mágus, Falion, aki képes kigyógyítani a vámpirizmusból.
2019. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2019. okt. 21. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha a Bajtársak(The Companions) küldetéseit csinálod akkor ott lehetőséged van Vérfarkassá válni(ez felül írja a vámpírizmust) és a Bajtársak story vonalának a végén lehetőséged van visszaváltozni sima emberré vérfarkasból(persze csak ha akarod).


Vagy amit az első válaszoló is írt. Ez a 2 lehetöséged van. Illetve ha még a vámpírizmusod csak kialakulóba van(harapás óta nem telt el 3 nap és még nem változtál vámpírrá) akkor bármelyik város templomába az oltárnál van lehetőséged a "betegséget" kikurálnod, de ez csak addig működik amíg a harapás óta nem telt le a 3 nap azaz még ember vagy. Mivel azt nem írtad egyértelműen meg hogy már vámpír vagy vagy csak még most vagy átalakuló félben.

2019. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát sajnos az lettem.

mert a Vámpirnak az hogy nem lehet napon nem tudsz futni vagyis ha elfogy a stamina akkor nem tölt vissza de a többi amit kapsz hozzá képeséget meg "áldást" azok nem rosszak de az rossz hogy nem lehet futni


és amugy mia hátránya a vérfarkasnak?


és köszönöm

2019. okt. 21. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem, akkor valóban csak Falion vagy a vérfarkasság menthet fel a vámpírizmus alól.


Az igaz hogy nem tölt vissza a stamina de ha bedobsz 1 stamina potit az helyre rakja illetve ha van stamina spell-ed(nem tudom már van-e rég játszottam)


Továbbá ha már vámpír szeretnél lenni akkor ne holmi "alantas" noname vámpírtól legyél hanem a Dawnguard kiegészitőböl vampire lord legyél Serana(társad lesz, moddal feleségül is vehető) vagy az apja által legyél átváltoztatva. Mert akkor a sima vámpírral ellentétbe a vampir lord-ság miatt lesz külön vampire perkfa és sokkal több extra képesség,passzív bónusz és szárnyas vámpírrá alakulás(lebegni tud, moddal repülni is). Viszont itt kiemelném hogy ha vérfarkas vagy akkor amikor Serena vagy az apja felajánlja hogy átváltoztat vámpír lord-á akkor az felülírja a vérfarkasságod, ergo megszűnsz vérfarkas lenni és vampire lord leszel


A vérfarkasságra kitérve pedig csak annyi a hátránya hogy az ezüst fegyverek valamivel többet fognak sebezni rád, alvásnál nincs "kipihent" bónuszod (nem halsz bele xD) semmi más negatívum, de itt is vannak előnyök.


Betegség immunitás 100% (ha jól emlékszem a mérgeket is magába foglalja) illetve ez magába foglalja hogy amíg vérfarkasként élsz soha nem változhatsz vámpírrá(Serana vérvonala erősebb csak a vérfarkas "áldásnál" se a sima vámpír npc-ktől nem válhatsz sose vámpírrá)

Több stamina és hp, gyorsabb stamina regenerálodás. Illetve nő a teherbírásod is(több cuccot tudsz magaddal cipelni)

Illetve a legfontosabb, vérfarkassá változás alaphangon asszem másfél percre. Illetve ha a halott emberek húsából eszel azzal kitolhatód az átváltozásod hosszát.

Illetve alvó vérfarkasból a vámpír npc-k nem tudnak "táplálkozni" így ettől sem kell félned


Átváltozva: több élet,stamina,gyors stamina regenerálodás,4 lábon gyorsabban futsz mintha lóval mennél,brutális közelharci erő(karom,fogak)


Illetve itt is van Perkfa a farkasoknak akár csak a vampire lordnál(persze nem annyi mindennel de azért nem kell félteni őket :D)

2019. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. okt. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!