Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehetett ez a játék?

Mi lehetett ez a játék?

Figyelt kérdés

Egy valószínűleg nagyon régi játékról van szó (2003 utáni), kicsi voltam még amikor láttam. Lövöldözős játék volt, annyira emlékszem, hogy állt a karakter egy színpad szerű magaslaton, ahová beszaladt egy ember szemből. Már akkor érdekes volt a mechanika, hogy nem csak meghalt ha lelőttük, hanem kis húscafatra tovább lehetett lőni. Ha jól emlékszem, emögött az emelt dolog mögött volt egy tükör / üveglap, amit ki lehetett lőni, és odalent is volt pár ember, egy létrán lemenve ilyen pinceszerű kisebb helyiség volt. Voltak már eleve halottak is ott. Rémlik még emellett egy nagyobb figura is, akinek mintha egy forgótáras lett volna a keze helyén (vagy csak a kezében, de szemből úgy látszott)

A gépen egy mappában volt például a worms world party, a chicken shooter és a rózsaszín párduc címekkel (2001-2002), viszont számítógépünk csak kb 2003-tól volt, így akkor is megjelenhetett.



2019. okt. 31. 17:33
 1/2 anonim válasza:

Szerintem lesz aki megismeri, de ezek az emlékfoszlányok általában csak kisebb dolgokat tartalmaznak, és az emberek néha a saját fantáziájuk szerint írják le amiben nem biztosak, hisz szerintük úgy lenne logikus.

Na most megvan-e még az a merevlemez, amin rajta volt a játék? (Mivel mondtad hogy egy mappában volt).

Nos én annyira nem értek hozzá, hogy ezt 100%-osan tudjam, de szerintem pl. Recuva-val (ingyenes program, ami megkeresi a törölt fájlokat) vissza tudnád keresni.

De egyébként ha tudsz angolul akkor címszavakban vagy egy másik angol fórumon is megkérdezheted ezt.

2019. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 vagyok, az kimaradt hogy annyit beírsz pl. 2003 shooting games, és kiadja az adott évben megjelent legismertebb lövöldözős játékokat
2019. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!