Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Action man-ok közül megszeretn...

Action man-ok közül megszeretnék rendelni egy terméket csak nem tudom mi az megmondaná nekm valki mikor fogom a terméket megrendelni vagy mit jelent az idő amit mutat ott lent?

Figyelt kérdés
A terméket szeretném megrendelni csak nem tudom hogy mennyi idő van még hátra licitelni kelt beírtam egy összeget kijön valmi idő valami csak nem tudom mennyi idő van még? megmondaná nekem valki ?? Légyszi értelmes válaszokat várok ?

2019. nov. 6. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudja linket elküldeni a francba kiírja sértő ezt nem értem
2019. nov. 6. 10:30
 2/5 A kérdező kommentje:
2019. nov. 6. 10:31
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ez nem az nem engedi egszerűen nem értem még isten sem akarja
2019. nov. 6. 10:32
 4/5 A kérdező kommentje:
2019. nov. 6. 10:37
 5/5 A kérdező kommentje:
na ez a a fajta amit küldtem ,nem tudom hogy kel megrendelni vagy mit hogyan kel ezt szeretném megrendelni csak valmit kidob árt is beírtam mert licetelni kel rá csak hogy hogyan tovább vagy mennyit kel várni hogy leteljen az idő mert valmit kidob hogy nap idő mert minnél hamarab kosárba szeretném tenni
2019. nov. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!