Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldarya fiók email módosítás...

Eldarya fiók email módosítás hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Megtaláltam az oldalon ezt az opciót, csakhogy én nem emlékszem a freemailemre, amit régen használtam és szeretném áttenni gmailre. A jelszóemlékeztető kérdésre adott válaszomat sem tudod és szerintem nem állítottam be plusz fiókot. Így lehetetlen emailt cserélni vagy valahogy megoldható? Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon örülnék.

2019. nov. 9. 03:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Fent a karakterlap felett (pontosabban ahol a familiárisod van) ott van egy gomb "fiók" névvel. Ott az első kis részben ott van a lehetőség e-mail módosítására.
2019. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, de a kérdésem azért elolvastad? Tudom, hogy kéne, csak azt nem, lehet-e valahogy úgyis, hogy nemtudom a freemail jelszavam. Mint mondtam régen használtam és ahhoz hogy másikat állítsak be, be kell jelentkezni az előzöbe és jóváhagyni. Ezt nemtudom megtenni. Azt kérdezem van e más mód.
2020. ápr. 14. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!