Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Eldarya fiók email módosítás hogy lehetséges?

Megtaláltam az oldalon ezt az opciót, csakhogy én nem emlékszem a freemailemre, amit régen használtam és szeretném áttenni gmailre. A jelszóemlékeztető kérdésre adott válaszomat sem tudod és szerintem nem állítottam be plusz fiókot. Így lehetetlen emailt cserélni vagy valahogy megoldható? Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon örülnék.

Keress kérdéseket hasonló témákban: módosítás, játék, Eldarya

nov. 9. 03:52  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen módosítás engedély köteles? Egyedi gyártású elemeket felszerelése hogyan lehetséges?
Felni agyméret módosítás lehetséges?
OTP junior kártyán lehetséges a pin kód módosítás?
Excelben egy bizonyos szóra a háttérszín megváltozik, lehetséges?
Trabant 601-be egy fék-visszajelző lámpa beépítése lehetséges-e?
Minecraft ip cím módosítás lehetséges?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!