Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 eredeti vagy privát...

Metin2 eredeti vagy privát szerver?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Réges-régen(10 évvel ezelőtt) nagyon ráfüggtem a Metin2-re. Azóta persze rengetegféle mmorpg-vel játszottam, de mivel ez volt az első, így elég mély nyomot hagyott bennem, és elég sok szép emléket, ezért arra gondoltam, hogy nosztalgiázni kéne 1-2 hét erejéig. A kérdésem az lenne, hogy az elmúlt években változott valami komolyabban az eredeti szervereken, vagy jobban járok, ha keresek egy privát szervert, ahol könnyebb fejlődni, és ha az utóbbi, akkor melyiket ajánlanátok? Előre is köszi a válaszokat!



2019. nov. 9. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hivatalos eléggé le van eresztve szerintem (meg úgy az egész Metin2), talán a NextWorld2 ami nekem régen valamennyire még tetszett, de ők leváltak a hivatalos oldalról, teljesen más ikonok, karaktermegjelenések stb van. Ez téged zavar vagy sem, rajtad áll.


Ha hentelős, egymagam 10 millió mobot leütős MMORPG érdekel, akkor megpróbálkozhatsz még a Black Desert-tel is esetleg, némi angol tudás nem árt hozzá, főleg a vége felé, amikor már átléped az 50-es szintet és jönnek az élet képességek, pecázás, kereskedés stb.

2019. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bár már pár éve nem néztem fel rá:


sok új cucc, pár új npc, pályák, 1 új kaszt (farkas) stb.


eredeti szerver:

ha lvl 1-esként kezdesz, azt fogod látni amit 10 évvel ezelőtt kb., lassú léptek, lassú szintlépés

és senki nem horgászik már


privát szerver:


magyarból szerintem maximum 2 élhet még*, az újak meg pár hónapon belül szinte mindig bezártak


szerintem jobban jársz privát szeróval, persze nem telik sok időbe az eredetire felnézni se


* nem tudok felsorolni nevet

2019. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem muszáj magyar, sőt igazából pártolom a külföldieket. A Black Desert-et próbáltam, tetszik is, de most a nosztalgián lenne a hangsúly, szóval maradnék a Metin-nél. :D
2019. nov. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!