Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Google Play játék nem elérhető...

Google Play játék nem elérhető nálunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy játék Google Play-en, amivel szeretnék játszani, de Magyarországon nem elérhető. Próbálkoztam vpn-nel, de sehogy sem tudom összehozni. Nincs valami trükk, hogy mégis elérhető legyen? Elvileg valami 20 országban elérhető Észak-Amerikán és Európán kívül(ahhoz képest nálunk mégsem), szóval egy régióhoz kötött játékról van szó. Egyelőre nyílt béta stádiumban van egyébként, és erre hivatkozva türelmes is lennék, ha biztosra tudnám, hogy egyszer elérhető lesz, de így, hogy semmit nem tudok, szeretnék találni valami megoldást. Előre is köszi a válaszokat!



2019. nov. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, nincs-e feltöltve valahova .apk -ként.
2019. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem, de nem indul el, illetve az még a régebbi, nem "global" verzió volt.
2019. nov. 11. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak játékok, amik Mo-on nem elérhetőek, lásd pl Fate Grand Order, mivel a gacha rendszer olyan szinten van benne, hogy az már eu-s törvényeket sért.

Ezeknél marad az apk vadászat, pl apkpure.com oldalról, ha ott sincs, akkor elég nehézkes lesz beszerezned.

2019. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közben azóta már felrakták(pár napja néztem utoljára), és úgy néz ki, hogy a verziófrissítés is megy. Szóval elvileg nem kell többet vadásznom rá. Csak a bejelentkezés is menjen! XD Köszi ismét!
2019. nov. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!