Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

A GTA-ban miért kapok pénzt azért ha kocsikkal ütközök?

Észrevettem hogy a GTA 3-ban bármilyen kocsival ha nekimegyek más autóknak, kapok érte pár dollárt. Nem sokat, 8-10-15 dollárt, de akkor is. Miért ír jóvá nekem pénzt azért ha karambolozok? Más GTA-ben nem is láttam ilyet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: GTA, GTA 3, Grand Theft Auto, ütközés, karambol, pénz, autó, kocsi, közlekedés, játék

nov. 12. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
A 3 az átmenet a klasszikus felülnézetes GTA és a 3D világ között (mindkét nézet benne van). Régen valószínűleg a küldetéseken felül a káosz okozásáért járt még pénz, és ez benne maradt a 3-ban is.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 12. 13:23 Privát üzenet

Ez olyan megmagyarázatlan dolog.

Mint ahogy pl. a Mafia 1-ben is pénzt kapsz, ha gyorshajtasz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 12. 13:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
SeeMTA-n lehet még normálisan kereskedni a kocsikkal?
See MTA kocsikkal kereskedni? Többi lent
Tudtok olyan versenyzős játékot, amiben régi kocsikkal kell versenyezni?
Tudtok nekem segíteni MTA ügyben? Szeretnék egy mappolást végrehajtani de akadályba ütközök.
A Kon-Troll nevezetű csatornán belül vagy egy olyan GTA videó amibe telepakolnak egy medencét kocsikkal. Melyik az?
Milyen oldalak vannak ahol kocsikkal, motorokkal, játékokkal, filmekkel kapcsolatos témákat, háttereket, képernyőkímélőket lehet letölteni? (link pls)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!