Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lenne jó, ha a Warcraftból...

Nem lenne jó, ha a Warcraftból is csinálnának egy sorozatot, mint pl a Trónok harca? Népszerű lenne?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=s4gBChg6AII


szerintem nagyon jó ez az előzetes is



2019. nov. 17. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozifilmmel már próbálkoztak az is bukta lett, nem mindegy, hogy egy 5 perces vagy épp egy fél-egy órás epizódban kell fenntartani az érdeklődést, és hogy 2 évente vagy épp hetente, havonta kell egyet kiadni belőle.
2019. nov. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De a film más

Túl hosszú a történet,nem lehet rendesen felépíteni a karaktereket

2019. nov. 17. 03:53
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Esélytelen. Nincs összeforrt sztori, karakterdrámák. Max mini sorozat. A film sem a játékidő miatt lett bukta
2019. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez iszonyatosan nagy álmom. Kezdhetnék az utolsó orizovel ami Khadgar és Medivh centrikus. Sajnos a filmnek koze nem volt a konyvekhez, pedig ha ragaszkodtak volna hozzá akkor siker lett volna a sorozat. Az orkoknál pedig nem kellene ezekhez a buffed kétajtós warcraft orkokhoz ragaszkodni. A gyuruk ura képes volt megvalositani oket a realitás talaján nem cgi al hanem maszkokkal, kosztumokkel és sminkkel. Sokkal élvezhetobb látványvilágot varázsolva ezzel, mint a szteroidos zold Guldanékkal. Én nagyon szerettem a filmet is, hálás vagyok érte, hogy egyáltalán kaptunk, de tudom, hogy hogyan lehetett volna ez egy sikeres project ami hoz annyi pénzt, hogy arra késobb épiteni is tudjanak a készitok. Egy darkosabb, trónok harca fantasy sorozat remekul át tudná adni azt a világot ami a warcraftban van, és iszonyu nagy a lore, szóval nem is tudnának kifogyni a tartalomból, vagy nem fordulna elo olyan, hogy várni kell az iróra mert még nem fejezett be egy könyvet. Arthas bukása is iszonyat nagy sztori lehetne, vagy Anduin és Sylvanas háboruja. Annyira gazdag sztori hogy nem hiszem, hogy egy évtizeden belul ne nyulnának hozzá megint. Valószinuleg a mi gyerekeink fognak majd rá fanolni egyszer :)
2020. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!