Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Imsertek az Oblivionban örök életű NPC-ket, akik egy ideig társaink lehetnek?

Van egy ork nő harcos az egyik városban, aki követ mindenhová, és örök élete van, míg nem segítek neki a küldetésben. Harcol velem, akármi van, elájul majd felkel ha elesik a csatában, megvár ott, ahol vagyok, ha arra kérem stb... ilyen NPC-ket szeretnék még találni a játékban, szeretnék egy saját kis csapatot :D ne kelljen már mindig egyedül harcolnom, izgalmasabb mindig nagyobb csatározásokat vívni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: játék, Oblivion

nov. 17. 18:35  Privát üzenet  

A válasz
Martin Septim például.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 17. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de ő a fő küldetéshez tartozik, pont azt akarom társakkal végig csinálni leginkább, szóval ő kiesett. Vagy, ha tudtok esetleg valami cheat kódot, amivel feléleszthető a halott, nekem az is megfelel.

# 2/2Időpont nov. 17. 22:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tölt be a játék?
A GTA 5 Onlineból kibannoltak egyszer a testvérem miatt. Másodszorra örök bannt kap a fiókom?
Lehet saját házam az Elder Scrolls Oblivionban?
Miért van az, hogy az Elder Scrolls Oblivionban ok nélkül megtámadnak az őrök? A városban a járőrök. Megyek szép nyugodtan erre odarohan hozzám h vagy bemegyek a börtönbe vagy megölnek. Miért?
A kérdésem hogy letöltöttem a Conan Exile-t (tört verzió) amikor megcsinálom a bedrollt akkor halál után vissza sponol, de ugy tudom a bed az örök spon ha megcsinálod, meg is...
Candy crush örök élet?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!