Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó, kis gépigényű RPG...

Milyen jó, kis gépigényű RPG játékokat tudtok ajánlani PC-re?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, ezért szeretem a női főhőssel bíró RPG-ket, mint pl. az Aveyond, vagy ahol meg lehet alkotni a saját karaktered, mint a Morrowind-ben. (A Morrowindnél ne legyen nagyobb gépigénye a játéknak, sajnos a laptopom nem bírná)
2010. júl. 18. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Tölts le PS1 emulátort, és próbáld ki a Final Fantasy VII, VIII, IX-et. Gameboy emulátoron meg esetleg a VI-ot. Egyébként PC-re régebben sok jó RPG-t adtak ki, onnan válogathatsz pl.:Planescape: Torment, Baldur Gate, ezeknél újabb a Fable, Neverwinter Nights stb.

Ezeket mind könnyedén elbírja egy laptop.

2010. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Miért szereted pont és csak a női főhőssel biró RPG-ket?

Én a játékok közül Fable-t játszodtam ha mondja az eélőző h még birja agéped...

Az Oblivion is tetszik...hallottam Gothicról is de nem próbáltam ki.


A többit nem tudom ha mondjam-e..de ha már ide irok akkorr mondom h nagyon szerettem a Jade Empiret (kedvencem), a Dragon Age (másikkedvencem csak azt shizem h eléggé igényes) és persze "The Witcher" (csak itt férfi nemű a főhős) számomra a legjobb az egész közül. De nem tudom h mennyire birná azt is a laptopod és milyen laptopod lehet.

2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Miért szereted pont és csak a női főhőssel biró RPG-ket?"

Nem mondtam hogy csak azokat szeretem...csak velük jobban tudok azonosulni, mivel lány vagyok, ennyi az egész. :)


Köszi amúgy a válaszokat, A Tormentet lehet majd kipróbálom, a NWN-t már végigjátszottam, az nagyon tetszett (lehet ha nem akad jobb, kipróbálok pár extra modult is) a Fable meg tényleg fut a gépemen, már próbáltam, de nem játszottam végig (nyomni kellett egy gyors winreisntallt) de lehet újra nekiesek:)

Baldurt már próbáltam, de az valahogy nem jött be... :)

2010. júl. 18. 22:28
 4/6 anonim válasza:

Kevés lány szokott játszani:))

Én a NeverWinter Nightsot kipróbáltam de nem jött nekem be...

Bár én fiú vagyok de én is szeretem a női főhősöket főleg ha jóó szexisek :)))

2010. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg érdekel az MMORPG is, akkor World of Warcraft és a kiegészítője a The Burning Crusade. nagyon kicsi a gépigénye, és a kiegészítőben van blood elf faj, aminek a csaj karaktere elég jól néz ki.
2010. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még a Black & White 2-t ajánlom mint RPG (ugyanazok készítették mint a Fable trilógiát).
2010. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!