Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztonságos playstation...

Biztonságos playstation networkon vásárolni?

Figyelt kérdés
Vettem egy játékot és megadtam a bankkártyaszámot ugye nem lopnak meg

2019. nov. 21. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
elég jól védett, a gond inkább akkor szokott lenni amikor gyanúsan olcsó weboldalakon adogatod meg a bankkártya adataidat, vagy nem legális forrásból származó programokat telepítesz fel, mert ezek figyelhetik az ilyen jellegű tranzakciókat.
2019. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát meglopni nem nagyon tudnak, nyilván ha feltörik az accod ki tudják lesni az adatokat, de mivel a PS-t a Sony gyártja, nem hinném hogy azzal lennének elfoglalva hogy a sok bevétel melett még meglopnák a felhasználókat. Ha nagyon félsz akkor vehetsz feltöltőkártyákat jóval többért, de mindenképp jobban jössz ki, ha egyenesen PS Networkon veszed meg. Engem még egyszer sem loptak meg, de hackerek mindenhol vannak, egyébként ha vásárolsz utána kiveheted onnan a bankkártyád, ha nagyon félsz.
2019. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van köszönöm
2019. nov. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!