Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 személyes offline játék?

2 személyes offline játék?

Figyelt kérdés

Barátnőmet rá szeretném venni hogy velem játsszon, viszont az új online játékok (fpsek, mobak, meg hasonlok) nem fogják le és nem is képes velük tartani a lépést. Ezért gondoltam egy ügyességi játékra hasonló a cuphead hez, bár az agyrohasztó számomra. Szívesen fogadok el bármilyen tippet, ötletet, a játék ügyességi legyen, nem tul bonyolitott, pc-re legyen mindenképp, 2 személyes, racing es fps eket kerülném.


Van egy játék ami még bebe ugrik, valahol lattam, amolyan kis woodoo babakkal rohangálnak, a főhős/fő karakter egy barna kis baba (kötött test, gomb szemekkel). Ez ugrott be elsőnek ügyességiek közül, bár nem tudom a nevét és azt sem ha pc-n lehet futtatni. Köszönöm előre a segítséget.



2019. nov. 27. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Amit említettél az a LittleBigPlanet sorozat, sajnos csak PlayStation 3-4-re jöttek ki részei. Egyéb ajánlások:

Battleblock Theater

Lovers in a Dangerous Spacetime

Magicka 1-2

Overcooked 1-2

Trine 1-2

Illetve Portal 2, bár csak két külön gépen lehet co-op-ozni, de rendkívül jól összerakott puzzle játék.

2019. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Sakk, römi, kártya, embernemérgelődj
2019. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!