Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Freeplay hack?

Bells44 kérdése:

Sims Freeplay hack?

Figyelt kérdés
Valaki tud esetleg Simoleon és LifeStyle pontot adó hacket a Sims Freeplayhez? (Ez nem a rendes Sims, hanem egy mobilos változat.) Egy csomót próbáltam már, de vagy a felhasználónevet nem tudom, vagy nem tudom hitelesíteni, hogy ember vagyok, vagy nem jó aktiváló kódot adnak meg... segítsetek, kérlek, nagyon fontos lenne.

2019. nov. 28. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a játékot, de ilyen pontokat a játékon belül valós pénzért lehet venni?
2019. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2019. nov. 28. 15:54
 3/4 Magic ***** válasza:
Akkor meg vegyél.... Senki sem fog csalásban segíteni neked itt
2019. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a csalások 100%-osan kamuk, mivel minden adatodat egy szerverparkban lévő gép menti, ezért is kell a mai mobilos játékok 95%-ához folyamatos net, mert így nehezebb csalni (meg ugye akkor a fejlesztő is pofátlanul lehúzhat).

Ha csalni akarsz, akkor feltöröd a játék szervergépét, feltöröd a titkosítást, átírod a saját felhasználói adataidat, elmented, kilépsz, mindezt úgy hogy nem vettek észre, mert jön egy 24 órával korábbi visszaállítás és kezdheted előröl.

Aki ilyen szinten tud programozni, az meg nem ilyenekre veri el az idejét.


Sajnos ha fizetős valutát akarsz, akkor azért fizetni kell.

2019. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!