Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok gamehez?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szereti a számítógépes játékokat, főleg csgo, cod és az evil within (ez mind megvan neki, legutóbbi első részét imádja a legjobban, de nem igazán meri végigjátszani :D )


Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e olyan játékot amit szeretne ezek alapján, vagy esetleg olyan kiegészítőt ami élvezetesebbé tenné számára a játékot?


Én egy fejhallgatóra gondoltam mert az nincs neki, fülhallgatót szokott használni, abból milyet ajánlanátok?



2019. nov. 30. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem AULA spirit wheel fejhallgatóm van, nem drága, én nagyon szeretem.
2019. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos tisztázni a keretösszeget.


A kérdés alapján, mivel multi játékokról van szó, jobb választás egy headset (mikrofonos fejhallgató) mintsem egy egyszerű fejhallgató, viszont itt a pár ezres kacatoktól egészen 100 ezres nagyságig el lehet menni.


Csak viszonyításképpen, az én fejesem amikor vettem került 80 ezerbe, de ennek olyan a hangzása, igazi 7.1 van benne oldalanként 5 hangszóróval, nem csak imitált 5.1-ből gyártott valami, stb, szóval nekem megérte (meg 3 év gari van rá).


20-25 ezer körül:

ASUS ROG Orion Pro

Creative Sound BlasterX H6

SteelSeries Siberia V2


25-35e:

Logitech G Pro

SteelSeries Arctis 5 7.1 (6144)

2019. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még egy dolog, Számítástechnika-Hardverek fülre írod ki a kérdést, valószínűleg több választ kapsz, mert akik a hardver (fizikai) részével is foglalkoznak, oda több ember jár.
2019. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!