Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet GTA Onlineban...

Hogyan lehet GTA Onlineban beállítani hogy az Opressor MkII nálam is nyomkövetős legyen?

Figyelt kérdés
Mindig úgy járok, hogy amikor mások támadnak engem a repülő motorral (Opressor MkII anyakönyvezett nevén), akkor bárhogy menekülök eltalál a rakéta, ergo nekik hőkövető. Viszont az én ugyanilyen motoromon csak az NPC-ket (rendőrök meg bandatagok) méri be, a más játékosokat sosem tudom leszedni vele, még akkor sem ha csak kocsival vannak vagy gyalog, mert nem tudja őket bemérni. Viszont ha ugyanezt ellenem használják, akkor bárhogy menekülök (tehát nem az van hogy egyenesen repülök és pont eltalál mert egyenesen lőtt, hanem cikázok meg irányt váltok meg minden), úgy is eltalálnak. Megnéztem direkt kétszer, nekem is a hőkövető (homing missile) opció van felszerelve, és az NPC-ket rendesen be is méri, de a játékosokat soha, és rohadtul frusztráló mert a többi ellenfél meg mind tud hőkövetőt lőni, és engem néztek ma is hülyének mikor csalással vádoltam az egyiket, aztán rájöttem hogy valószínű nem csalt csak neki működik. Rendesen hallom is azt a csiripelő hangot mikor bemér egy rakéta, szóval tuti nekik rendesen működik, nekem valami okból kifolyólag nem. Mi lehet a baj? Mit tudok tenni hogy működjön?

2019. dec. 2. 23:59
 1/1 anonim válasza:
Interactive menube a targeting priority-nel tedd everyone-ra.
2020. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!