Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2....

Kecsketáp kérdése:

Euro Truck Simulator 2. Ilyenkor mit kell csinálni :D?

Figyelt kérdés

At új 1.36-os frissítéssel jött be ez, hogy a rendőr keresztbe áll az út közepén.

Meg kell várni hogy elmenjen? Mert amugy az egyik kamion ami jött mellettem az nem is fékezett hanem nekiment a rendőrnek. Ez mii? Bugos? :D

Amugy nem MP, sima játék.



2019. dec. 7. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis ez ilyen terelés akar lenni vagy nemtom. Azután átmentem a rendőrautón és nem is volt semmi baleset meg semmi szoval nem értem. Szimulátor 😂
2019. dec. 7. 13:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Roadblock akar lenni, a promó videóban a járművek ilyenkor lesorolnak az autópályáról a kihajtónál és kerülővel mennek tovább. Ha nem letérőnél volt az útzár akkor lehet, hogy bug. Vagy direkt nincs beállítva rá (még?), hogy szokják az emberek. Ha 120-szal belehajtasz egy útzárba, az le is nullázná a kamiont.
2019. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaah :D lehajtó után volt egy kicsivel de nem láttam hogy ott van. De az hogy az AI is eljött odáig. Bugos biztos :D köszi a választ :)))
2019. dec. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!