Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ma játszottam a haverom...

Ma játszottam a haverom nintendo switch konzolján. Megnéztem hogy mivel játszik a legtöbbet és a super mario maker 2 volt. Ez normális?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Mitől nem lenne normális? Az is egy játék, és ő játékkal játszik egy játékkonzolon. Egy közösségi pályaépítős játékban még több potenciál is van, mintha lenne fix 40-50 pálya amit unásig kijátszottál, mert itt több ezer különböző szintű pályát érsz el. Vagy az a baj, hogy Super Mario? A Nintendo legnépszerűbb sikerszériája, top1 az eladásokban.
2019. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Játszhatna valami normálisabb játékkal is :/
2019. dec. 7. 15:13
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
És ezt miért velünk akarod megbeszélni? Foglalt a pszichológusod?
2019. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A tiéd már igen. Keresnem kell egy másikat. :/
2019. dec. 7. 16:05
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém persze, ritka az ilyen jó és olcsó pszichológus. Persze hogy foglalt lesz.
2019. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen neki tetszik
2019. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi tesz egy játékot normálissá?
2019. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
#7: Lőni és robbantgatni kell benne. AZ normális, felnőtt férfinak való mulatság!
2019. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rippiplayer ***** válasza:
100%
hogyha elmagyaráznád hogy szerinted miért nem normális akkor talán tudna valaki rendesen válaszolni
2020. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Végülis készségfejlesztő olyan szempontból, hogy te magad alkotod meg a pályát és állítasz kihívások. Nehézségi szintet is te tudod meghatározni azzal, hogy mit hova pakolsz a pályán. Ügyességi játék, ha valakinek odaadja, hogy vigye át a pályát, akár ki is tolhat másokkal az alkotó:D De amúgy ezen kívül vannak természetesen olyan pályák, amiket nem magadnak kell megalkotni, hanem te tudod játszani, mint a sima Mario-ban. Itt is vannak jó nehéz gondolkodós pályák. Szerintem ez a játék is bárki számára való lehet és nem gáz! Most lehet azt mondani, hogy örüljünk, hogy nem gyilkol vagy rabol, vagy hasonlót csinál, hanem csak Mario Maker-özik a haver:D
2020. febr. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!