Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi magyar GTA V RP szerver...

Mennyi magyar GTA V RP szerver van?

Figyelt kérdés

Név szerint fel tudnátok sorolni őket?

Valamint az is mindegyikhez kéne, hogy mennyi az átlag player szám, melyik modifikációt használják (FiveM vagy RageMP) és hogy whitelist van-e? (azaz jelentkezni kell-e a szerverre, vagy sem)



2019. dec. 12. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
2 híres rp szeróról tudok, SeeMTA, és HungaryLifeMTA. Nem rossz szerók, de engem zavar hogy bármikor kirabolhatnak és megerőszakolhatnak (lány vagyok, karim is lány), és nem tehetek semmit, mert az nem lenne rp-s 🤔
2019. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ruzuzu válasza:
Előttem szólónak üzenem, hogy GTA V RP szerver volt a kérdésben, nem pedig San Andreas. Egyébként kérdezőnek, nekem a FiveM jobban bevált, de ez csak személyes vélemény, és arra ott van például a New Life RP, ahol egy hetet játszhatsz a szerveren ideiglenes ranggal és elég csak utána kitöltened az írásbeli tesztet, ami szintén nem annyira nehéz, csak el kell olvasni egyszer a szabályokat. Ezen kívül a community, a moderátorok, és a fejlesztők is jó arcok és jók a scriptjei a szerónak. Aztán ott a Night Fall Roleplay, ahová szerintem elég nehéz bekerülni, tehát az már egy haladóbb szint, itt is írásbeli a teszt, viszont cserébe egy nagyon profin megcsinált szervert kapsz, ahol szintén jóarc a community, és könnyű fejlődni is. Van még az NL-System, ami nekem nem lett a szívem csücske, hogy finoman fogalmazzak. Ez is egy jó szerver lehetne, de a scripteket össze-vissza ellopkodták mindenhonnan, egyébként ide ki kell tölteni egy írásbeli tesztet, aztán szóban is feleltetnek :D És egyp van még rengeteg szerver ezeken kívül, videósoknál nézz körbe azt ajánlom, de én ezeken játszottam főként.
2019. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Mi ez már basszus iskola? És ha én nem akarok, vagy nincs mikrofonom akkor nem játszhatok rajta?
2019. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem.. nem játszhatsz :) max ha olyan helyre mész ahova nem kell mikrofon
2020. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jacsak béla válasza:

Ajánlani szeretnék nektek egy szervert. Pontosan nem is tudom leírni ezt ki kell próbálni. Rp jellegű de nem egészen az. Mindenkit várunk szeretettel. Keress a műhelyben ha arra jársz.

[link]

2021. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!