Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dark Soulst valóban nem...

A Dark Soulst valóban nem lehet normálisan játszani, csak gamepaddel? Ha nem, akkor hogyan és ha igen, akkor milyen kontrollereket ajánlanátok vagy használtok?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam valami Trust vagy Logitech vagy Hama, stb. típusú utángyártottakból, de ahogy itt utánaolvastam az Xbox kontrollereket ajánlották. Miért pont azt? Playstation kontroller nem lenne jó? És az utángyártottak?


És mi a különbség a legújabb Xbox kontrollerek közt, mert van olyan, ami több tízezerbe kerül, az alap Xbox One kontroller többszörös ára?


Mik a lehetőségeim ha nem akarok kínai oldalról vásárolni?


2019. dec. 17. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy X360 kontrollert. Egyébként azért jó, mert a játékok 90%-a alapból tudja használni, felismeri és konkrétan olyan beállításokat állít be mintha Xboxon tolnád, nem kell vele külön szórakozni, de persze át is állíthatod ha szeretnéd.
2019. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az Xbox 360 kontroller mennyivel olcsóbb újan mint az Xbox One kontroller?


Playstation kontroller nem lenne jó? Jobban tetszik a dizájnja, nem tudom, nem kényelmesebb vajon mint az Xboxé, mert nagyobb kezem van.

2019. dec. 18. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
360-at 10 körül kapni, az One inkább 15+. Kényelem elég szubjektív de személy szerint nekem pl az Xbox elrendezése fekszik jobban mivel ugye főleg a bal analog kart és a jobb felső 4 gombot használja az ember, így sokkal " szimmetrikusabban " lehet fogni. Míg a PS stílusúaknál nekem sosem volt igazán kényelmes, hogy bal kézzel lenn a jobbal kicsit feljebb vagyok főleg.
2019. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!