Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tudtam játszani a TW:...

Miért tudtam játszani a TW: Warhammer 2 Mortal Empires kiegészítővel és most miért nem?

Figyelt kérdés

Csak a második rész van meg nekem. Mikor megvettem olvastam, hogy kell a Mortal Empires kiegészítőhöz az első rész is. Most kb. egy hete meg tudtam vele játszani, de most megint azt írja, hogy nincs meg a kiegészítő. Miért van ez?

Idegesítő, mert elég sok időm van benne, és most nem tudom fojtani a kampányomat.

Ez valami ingyenes próba időszak volt? Mert néztem és pont most le van árazva a Warhammer első része.



2019. dec. 18. 23:08
 1/1 anonim válasza:
Igen a Mortal Empires-hez kell az első rész is, de megéri, hiszen kapsz 5 új frakciót, az első rész összes ingyenes DLC-jét és egy teljesen új térképet ami elég sok Lord-nak a játékmenetét alapjaiban változtatja meg.
2019. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!