Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Just dance Melyiket érdemesebb...

Kiwi78 kérdése:

Just dance Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Az van,hogy hallottam valakitől, hogy ha megveszed a just dance-t, akkor minden évben újra meg kell venned, mert lekorlátozza a zenéket és nem lehet mindenre így táncolni (12 hónapos verzió). Ők ezt playstation store-ból vették. De most azt hallottam, hogy ha CD-n veszed meg, akkor nincs ilyen, mindig meglesz mindegyik zene, nem kell mindig újra vásárolni, hogy minden engedélyezett legyen. Ti mit tudtok erről? Mert nem tudom, hogy akkor melyiket lenne érdemesebb megvenni.

2019. dec. 20. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik, valamit félre értettél.

Ha megveszed az adott évi kiadású just dance-t, azzal kapsz egy gyűjteményt, amire táncolhatsz, ez általában 30-40 szám.

Ezen túlmenően a játék megvásárlásakor ajándékba kapsz egy just dance unlimited opciót(ezt bármelyik just dance-n belül eléred, amit megveszel), amit ha aktiválsz, akkor azt egy megadott ideig ingyen használhatod (talán 3 hónap, régen vettem, nem emlékszem).


Maga a Just Dance Unlimited egy előfizetéses szolgáltatás, tehát minden hónapban fizetsz érte, cserébe az összes Just Dance számmal tudsz játszani kivétel nélkül (leszámítva a kipörgethető számokat, sokat kell játszani és kapsz extra "pályákat", paraszt vakítás), ha viszont már nincs előfizetésed, akkor csak az adott évhez tartozó számokkal tudsz játszani.


Maga az évszámmal ellátott JD számok megmaradnak akár DVD-n (CD kb 10-15 éve nincs forgalomban játékok tekintetében), akár online fiókra veszed meg.

2019. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban kiegészíteném az első válaszolót, hogy a Just Dance Unlimited előfizetéssel csak akkor kapod meg az összes zeneszámot, ha a legújabb Just Dance játék van meg. Ugyanis az előfizetés mindig az éppen meglévő verzió előtti játékok zeneszámait oldják fel. Azaz, ha neked például a Just Dance 2019 van meg, akkor az Unlimitedre előfizetve a 2018-17-16 stb zeneszámai oldódnak fel, plusz ügye azok a számok amiket maga az előfizetés tartalmaz, a 2020 zeneszámait nem kapod meg vele.
2019. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2019. dec. 25. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!