Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-t megszeretném venni a...

Bence12344 kérdése:

WoW-t megszeretném venni a Standard edition-hoz jár +1 hónap ingyenes?

Figyelt kérdés

Megszeretném venni karácsonyra a wow-t mivel látom most 50%-s akció van rajta, azonban az érdekelte, hogy ha ezt megveszem akkor ehhez jár 1 hónap ingyenes havidíj mivel olvastam valahol igen valahol nemet írtak.


Nem a Bfa-t akarom megvenni hanem a Standard kiegészítőt még 1x leírom, nehogy keveredés legyen, ezelőtt még nem vettem meg soha a wow egyik kiegészítőjét sem.


Válaszotokat köszönöm.



2019. dec. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jár egy hónap és az utolsó, jelenleg aktív kiegészítőn kívül az összes ingyen.
2019. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi akar lenni a standard kiegészítő. A bfa-t vagy a shadowlandset tudod megvenni, illetve ezeket különböző csomagokban.

Egyébként új accounthoz ha megveszed a játékot, járni szokott egy hónap előfizetés, igen.

2019. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget.

A standard edition az akar lenni amikor rá mész, hogy Upgrade account 2 opciót kapsz:

Standrad Edition ami gondolom tartalmazza a Bfa-t.

Digital Deluxe Edition ami szintén a Bfa-t + mount meg gondolom ilyen kis kiegészítőket.

2019. dec. 21. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a bfa standard edition-je tartalmaz a bf-ig mindent, plusz az egy hónap játékidőt meg egy 110es karakter boostot.

A deluxe az ad valami petet meg hearthstone kártya hátlapot meg heroes of the stormba is valamit, azt hiszem. Ilyen apróságokat. Talán mountot is.

2019. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, kellemes délutánt és ünnepeket :)
2019. dec. 21. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Van itt kavarás rendesen, látszik kik a régebbi WoW-osok.


A WoW-nál már rég eltörölték az alap csomag megvásárlását, ami az utolsó előtti kiegészítőig mindent tartalmaz, már csak előfizetés van.


Ebből kifolyólag az 50%-os leértékelés a Battle for Azeroth csomaghoz jár, mivel NINCS alap játék, amit meg kell venni, CSAK előfizetés. Ha előfizetsz, játszhatsz a Legion kiegészítőig bezáróan, de ez előfizetés, nem játék vásárlás.

Ha a legújabb szinteket, tárgyakat stb is el akarod érni, akkor kell megvenni a legújabb kiegészítőt, ami jelenleg a BfA és amire a féláras akció jelenleg vonatkozik. A kiegészítő megvásárlásával nem kapsz játék időt, azt külön kell előfizetned, tehát ez jelenleg a BfA 25 euróért és azonnal egy havi előfizetés is, ami még 15 euró, 40 eurót kell összesen fizetned, cserébe megkapod a legújabb kieget és játszani is tudsz.


Ha csak ki akarod próbálni, akkor elég 15 euróért előfizetned egy hónapra, cserébe csak a Legion kiegészítővel behozott szintig tudsz haladni.

2019. dec. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még anno Wotlk-ztam, de ott abbahagytam aztán gondoltam meglesem milyenek az új kiegészítők, köszönöm ezt a részletes leírást, igaz csak utólag vettem észre, ment a plusz.
2020. jan. 15. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!