Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed black flag...

Assassin's creed black flag megéri 2400ft-ért microsoft store-ban? (xbox one s)

Figyelt kérdés
Live golddal akciós és érdekelne, hogy szerintetek ennyiért megérné-e

2019. dec. 23. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán.
2019. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszett nagyon a játék, a multiplayer-je nem tudom él-e még, de az se volt rossz, de azt keveset nyomtam
2019. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor valószínű megveszem a játékot a napokban, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. dec. 23. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, végül megvetted?
2021. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, így van. Az elején kicsit hogy is mondjam, gagyinak tűnt az egész játék az Origins után, de végül nem bántam meg, nagyon szeretem. Azóta persze már kijátszottam. Azóta már el is telt egy év :D
2021. márc. 17. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régen kipróbáltam tetszett is nagyon csak végül nem vittem végig, nem tudom miért. Nemrég a Vallhalát játszottam ki, ubisoft+ előfizetéssel, ajánlom neked is ha nem ismered esetleg, abban benne minden egyes ubisoftos játék ami csak létezik kerek e földön
2021. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!