Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok a Mount and...

Hogyan tudok a Mount and Blade Warbandban termelési céllal földet venni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy az adott várossal hiába nagy a kapcsolati viszonyom, akkor sem dobja fel még csak a lehetőséget sem, hogy vehessek. Van valami tippetek?

2019. dec. 25. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az adott város királyának a hűbérese kell legyél. Addig nem tudsz venni míg nem az adott város királyát szolgálod.
2019. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de az a baj, hogy már ez is megtörtént, és így sincs változás. Olyanról is hallottam már, hogy csak ott tudok ahol a játékot kezdtem (jelen esetemben Praven), de ott sincs semmi
2019. dec. 26. 12:24
 3/8 anonim válasza:
Milyen földre gondolsz? Vannak modok, amikben van opció földet venni, de az alap játékben nincsen. Vagy a manufaktúrákra gondolsz? Azt látnod kellene. Milyen modot használsz?
2019. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy például ilyen sörfőzdét nyitni (a céhmesternél) ami minden héten hoz bevételt, ezt videókból láttam, szóval lehet, hogy csak mod. Én nem használok semmilyen modot.
2019. dec. 26. 13:42
 5/8 nosound válasza:
Nem tudom,hogy megoldottad-e a problémát,de leirom hátha valaki másnak segít egyszerűen csak Patcheld a játékot min. 1.125 vagy 1.126-ra Ennyi.
2020. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nosound válasza:
Pontosabban már nem emlékszem melyik patch kell hozzá,de a 1.125 lesz a nyerű azt hiszem.
2020. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, eddig nem találtam megoldást, de akkor mostmár megvan.
2020. jan. 7. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj oda a céhmesterhez és válaszd ki a "termelési céllal szeretnék földet venni" (nem biztos, hogy pont ez a mondat) opciót.
2020. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!