Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sekiro játékban lehet választa...

Sekiro játékban lehet választani nehézségi szintet?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyfajta nehézségi szint van? Ami ugye nagyon nehéz, de nincs könnyebb szint?
2019. dec. 27. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan mint a Dark Souls, 1 szint van, ez ilyen, meg kell tanulnod játszani vele, melyik ellenségnek milyen mozgása van, hogy támad stb, akkor nehezedik a játék, mikor new game + -t választasz.
2019. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet nehézséget állítani, ezeknek a játékoknak pont ez a lényege. Ha nem sikerül valami, tanulj belőle, és próbáld újra. Ha pedig tapasztalatlan vagy az ilyen játékokkal, ajánlom a Prince of Persia: Sands of Time-ot kezdésképp, majd jöhet a Dark Souls első része, és utána a Sekiro.
2019. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minek nehézségi szint ?😃 Alapbold nagyon nehéz a játék 😃 . Én is nem rég kezdtem el játszani a játékkal de az első mini Boss kinyírt töbször is és pedig izzadva nyomkodtam az egeret meg a billentyűzetet😀
2020. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!