Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Detroit:Become human című...

A Detroit:Become human című játékokban Connort deviánsként vagy nem deviánsként szerettétek jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Deviánsként. Szerintem jobban illik hozzá ez a karakter, és izgalmasabbá is teszi a történetet.
2019. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
29%
Gépként. Lehet hogy deviánsként érzelmesebb lehet a vége, de..Nem tudom, nekem izgibb volt két oldalról (gép, deviáns) nézni a dolgokat.
2020. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én mindkettőt szerettem, imádtam Connor és Hank fejlődő baráti kapcsolatát. Szerintem sok lehetőség lett volna viszont Connor és Markus barátságában is miután deviánsá vált, de sajnos erre már nem volt idő mert vége lett a játéknak (mindegy hogyan játszod ki). Örültem volna hogyha Markus és Connor barátok lesznek és erre több időt szánnak a fejlesztők. Őszíntén mindkettő részét szerettem Connornak. Tudom, hogy a kérdés elég régi, de azért leírtam mit gondolok.
2020. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom 1 éves a kérdés 3 nap híján, de csak most jutottam oda, hogy kijátsszam harmadjára a Detroit: Become Human-t. Nem hiszem el, hogy harmadjára is szomorú véget ért Kara és Alice története. Bár most harmadjára tudtam, mibe viszem őket (fogság) de nem számítottam rá, hogy ilyen rossz véget is érhet majd a történetük. Következő végigjátszásom a lelki egyensúlyom miatt a happy end lesz cél, tudom mit és hol kell dönteni ehhez. Utána viszont a badass Kara lesz a cél (Markus másodjára volt badass, Connor harmadjára), de most kicsit pihentetem megint a Detroit-ot pár hónapig.


Connor igazából gépként is viszonylag normális. Abszolút érthető a motivációja, küldetéstudata van. Első két végigjátszásomban deviáns lett, Hank-kel világi cimborák lettek már elsőre is. Harmadjára kíváncsi voltam, mi lesz, ha gépként játszok Connor-al. Hát, mondjuk tök vicces volt, mikor Simon megsebesült a TV toronyban, elbújt, és Connor rátalált, Simon öngyilkos lett. Connor, a büszke gép pont rá volt csatlakozva, és érezte a halálát, félt. Holott már párszor meghalt... Hank is lelőtte. :D Ha addig arra vittük a sztorit, hogy gép, ezt mondjuk kihagyhatták volna. Ő gép, a CyberLife küld másik Connor-t, ha meghal. Nem fél. Szóval szerintem a készítők is a deviáns Connor-t tartják az igazinak.


Ha választani kell, akkor a deviáns Connor. Mert így van igazi karakterfejlődése. Egy gép, akinek küldetéstudata van, de az események rá is hatással vannak ami elbizonytalanítja. Ha gépként marad Connor, akkor nincs ez a karakterfejlődés.


Viszont állítólag volt olyan terv is, hogy a gép Connor a történet egy pontján képes megölni Markus-t, a deviáns androidok vezetését pedig Kara veszi át, de csak akkor ha épp nem Kanada felé tart. De ez annyi új történettel, kapcsolattal járt volna, hogy elvetették inkább.

2020. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cslgy válasza:
Egyértelműen Deviánsként. De egyszer MENTÉS NÉLKÜL megnéztem gépként is, az valahogy izgalmasabb. De azért nem választanám mentéssel gépként xD
2021. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!