Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A witcher 3-ban mit tegyek ha...

Egyember16 kérdése:

A witcher 3-ban mit tegyek ha nem fér el több cucc a táskámban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
olvass szépirodalmat
2019. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok, elérted egy 6 éves humorszintjét!
2019. dec. 29. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Komolyan mondtam, rád férne.
2019. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

maradjunk a tárgynál, a cucc kifejezést kb úgyszintén a 6 évesek használnak.

1. Add el a tárgyaidat, ez a legegyszerűbb. Ha túl sok van, kipakolhatsz ládákba is és apránként adogatod el, mivel meghatározott mennyiségű pénze van csak az eladóknak Előszeretettel javaslom Novigrad-i főtéren lévő páncélkovácsot, neki van az egyik legnagyobb pénzmennyisége, ami mindig szépen visszatölt (leszámítva a DLC területet).

2. A lóra lehet nyeregtáskát rakni, a legnagyobb 110 plusz helyet garantál (bár DLC-s).

3. Ülj lóra, lovon nem tudsz vágtázni, de mégis gyorsabb úgy, mint vánszorogni a pályán.

4. Létezik főzet is, ami megnöveli a teherbírásodat.

5. Ott hagyod a zsákmányt.


Amikor Skellige-t pucoltam ki, volt hogy 600+ súllyal hajókáztam gond nélkül, aztán simán leszórtam oda, ahol tudtam, hogy megtalálom.

2019. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sok professzor van itt GYIK-en.
2019. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!