Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A legjobb történetű játékok?

A legjobb történetű játékok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek,ami elgondolkoztató,nimcs a történet a szádba rágva,mint pl.Layers of Fear.

Most ez pont rossz példa,mert nem nagyon horrorra gondolnék első sorban.

Tehát?



2019. dec. 29. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mafia


Szerintem legjobb a játékok között és még filmben is simán ott van a toppon!

2019. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mafia, Prince of Persia: The Sands of Time, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Detroit: Become Human, Life is Strange 2, Fallout játékok, Firewatch, Max Payne 1 és 2, Metro játékok, Remember Me, Star Wars: Knights of the Old Republic I és II.


Remélem lesz olyan ami megtetszik.

2019. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,de én inkább ELGONDOLKODTATÓ játékokra gondoltam.

Ettől még az eddigi válaszok is hasznosak,már kerestem ilyet is,de most kifelyezetten elgondolkodni szeretnék :)

2019. dec. 29. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Bloodborne és Dark Souls 1. Ezek nem rágnak a szádba semmit, magadnak kell rájönnöd, hogy mi miért is történik.

Esetleg még Dark Souls 2, de ehhez ismerni kell az 1-et is.

Darkest Dungeon, ha szereted a Lovecrafti vonalat.

2019. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csodálkozok, hogy a Bioshock szériát nem mondta senki, ha az ember sorban végigtolja az 1, 2, Infinite aztán az Infinite 2 DLC-je, akkor egy ipari szintü baxxameg lesz a végén az eredmény, legalábbis én még nem találkoztam ennél jobban felépített történetvezetéssel, az első két rész és az Infinite a végéig szépen adagolja az infot, aztán az Infinite végén jön az első bumm, mikor az ember végigtolja a 2 DLCt akkor a második, de tényleg ütősek. :)
2019. dec. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!