Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék külföndön is...

Hogyan tudnék külföndön is videó játékokkal játszani?

Figyelt kérdés

Magyarázat:

Nyáron kiutaznék egy nyári táborba az Egyesült Államokba, utazás és az ottani munka adott (mosogatnék), és nyílván valóan ismerkednék. Az egész nyárról lenne szó

Viszont én naponta szoktam max.1-2 órát videó játékkal játszni mint a COD, R6S , BF CS, és vannak itteni személyes barátaim akkikkel játszok.Olyanmi mint a dohányzás sokaknak szeretem és nem akarok róla leszokni.

Hogyan tudnám megoldani, hogy külföndön (California állam) közelébe is játszhassak? (pl hetente 1-2szer)?

Gamer bárak? Van-e olyan, hogy PC bérlés? Vagy vigyem ki a teljes Gamer felszelésem (PC monitor stb.)



2020. jan. 1. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Vegyel egy nintendo switchet es azon tudsz jatszani
2020. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
camp leaders? ha igen, akkor ne hidd hogy sok szabadidod lesz. amugy egy nyarat csak kibirsz jatekok nelkul. en is kibirtam mikor szakmai gyakorlatokon voltam
2020. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Camp leadersől amúgy milyen tapasztalataid vannak, jó volt?

És mekkora baj, hogy nincs sok szabadidőd? Azaz mennyire kellemetlen?

2020. jan. 2. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

személyes tapasztalatom nincs, lakótársam volt 1x 10 hétig, ő nem élvezte. a semmi közepén voltak, wifi se volt a táborban, utaznia kellett érte.

"Hogyan tudnám megoldani, hogy külföndön (California állam) közelébe is játszhassak? (pl hetente 1-2szer)?"

komolyan heti 1-2 alkalomért kiutaztatnád az egész setupodat?? tudod te mennyibe kerülne???

2020. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!