Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Tlauncherrel milyen...

Szona :3 kérdése:

Minecraft Tlauncherrel milyen szerverekre lehet felmenni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy a nagyobb szerverekre nem nagyon lehet felmenni, de tudtok olyan szerókat, ahova fel lehet menni tlauncerrel?

2020. jan. 1. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
én a hypixelről tudok amire nem lehet felmenni de küldök neked pár szerót amire fel lehet. min szeretnél rajtuk játszani bedvars?, savsziget? vagy mi mert akkor olyat küldök amin viszonylag sokan játszanak és fel tudsz menni rá és van rajta olyan amin szeretnél játszani.
2020. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szeretnék bedwars-ozni, meg esetleg murder mystery-zni is.. köszönöm szépen :) :D
2020. jan. 10. 16:37
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, meg hunger games - ezni is jó lenne, azt is bírom :3 :)
2020. jan. 15. 22:08
 4/6 anonim válasza:

Bármilyen tört szerverre fel tudsz lépni, csak eredetisekre nem. Itt van pár Ip:

OmegaCraft.Cl

MC.Gamster.Org

BlocksMC.Com

Jogar.CraftLandia.Com.Br

Play.JartexNetwork.Com

2020. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jófej vagy :) :3
2020. febr. 2. 17:28
 6/6 A kérdező kommentje:
omm figyi, nekem csak a másodikat engedi, de mozogni ott se tudok.. ez miért lehet? net esetleg? T-T
2020. febr. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!