Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Regisztráltam uplay re freemai...

Regisztráltam uplay re freemail el és nem kapok email eket az ubisoft tól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam egy freemail accountot hogy tudjak regisztálni uplayre mivel a gmail os email cimemet nem fogadta el es most szeretném átváltani az accounthoz tatröző freemail cimet egy gmailos cimre de nemkapom meg a leveleket az ubisoft tól mivel freemailre nemtudják kiküldeni.Milyen másik lehetőségem lenne email cimet váltani? Nagyon fontos lenne mivel ehez a accounthoz már hozzákapcsoltam a rainbow six siege-t és azt olvastam hogyha kitörlöm a uplay accountomat akkor újra megkell vennem a játékot. Van még lehetőségem vagy teljesen elrontottam?

2020. jan. 1. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulópénz. Fontos dolgokhoz nem használunk fos email fiókot.
2020. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!