Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szükségem van a segítségetekre...

Szükségem van a segítségetekre! és lehetőleg csak olyan válaszoljon, aki tud rá megoldást köszi! A PES10 (pro evolution soccer 2010) nevű játékot nemrég felraktam a gépemre. De maga a játék nem indul be. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
szóval...a töltés elindul (csillagok villognak a képernyő bal alsó sarkában fekete háttérrel) de innentől passz... nem megy tovább, még a menüig sem jutottam el :S---kérlek titeket, segítsetek... mi lehet a baj? hogyan tudnám megcsinálni, hogy induljon a játék ?
2010. júl. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lenne pár kérdésem:Megfelel a géped a minimum rendszer követelményeknek?

Eredeti a játék?

Ha a válaszaid igen akkor vidd vissza oda ahol vetted és kérj segítséget vagy töröld le és telepítsd újra.

2010. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen-megfelel az alap követelményeknek, ami a játékkal kapcsolatos, de nem eredeti ..
2010. júl. 22. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a törlés telepítés akkor töröld le és töltsd le máshonnan.Valószínűleg sérült fájl is van közte ezért nem megy rendesen.Ha ez sem jön be akkor szerintem 2 lehetőség van:1 Tűzfal,proxi vagy vírusírtó nem engedi elindítani. Ebben az esetben megszívtad. 2 maga a kiadó csinált valamit a csíterek ellen ebben az esetben is megszívtad.

Előfordult ez már más játékoknál?

2010. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet felesleges kérdés. Crackelted a játékot?
2011. ápr. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vedd le a legkisebbre a grafikát mert nekem is ilyen volt hogy felnyomtam a grafikát és ugyanezvolt mit veled de utána vissza vettem a legkissebre és ment:)
2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!