Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a játék, ami hasonlí...

Melyik az a játék, ami hasonlít a LOL-ra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan felülnézetem mint a LOL, valamilyen régi játék, arra emlékszem belőle, ember vagy, és kell fákat vágj, hogy tugyj csinálni hajókat, és az a dolgod, hogy felfedezd a térképet, mert az ismeretlen területek fekete, tehát nem tudhatod mi lehet rajta, és harcolni kell ellenségekkel... Ennyire emlékszem, nagyon rég játszodtam vele, ha valakinek megvan akkor kérem jelezze, a válaszokat előre is köszi!!!

2020. jan. 12. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítom nem ember vagy, hanem olyan mint Isten, mint a Strongholdban, embereket kell irányíts
2020. jan. 12. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajna ez így elég karcsú. Milyen régi, kb melyik év körül játszottál vele? Hol játszottál vele, PC, konzol, vagy valami más? A favágáson kívül gondolom voltak más dolgaid is, minthogy írtad volt ellenség. Volt bázisod? Lehetett építkezni? Csak fát lehetett szedni vagy mást is? A játék célja a hajó elkészítése és egy új szigetre való utazás volt?


Settlers valamelyik része talán, esetleg

Anno valamelyik része

2020. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát olyan 2005-ben játszodtam vele ezért nem emlészak olyan jól rá. Nem volt nagy grafikája elég gyengus olyan 2000 években jelenhetett meg a játék. Pc-n játszodtam vele. Igen volt bázis és épitkezni is lehetett kisebb, nagyobb házakat, a hajóknak olyan nagyon nagy szerepe nem volt a játékban, csak lehetett használni utazásra, most nem tudom mi volt a fő cél sztem, hogy az összes ellenséget öld meg, találd meg, mert mint említettem a térkép teljesen fekete volt, ha rá léptél a területre csak akkor oldódott fel az a rész.
2020. jan. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!