Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy figurát játékot...

Keresek egy figurát játékot mi lehet a neve neki?

Figyelt kérdés
Annyit tudok róla hogy farkasember lehetett fekete haja volt és nem lila színű hanem olyan szürkés színű volt haja vállig ért valami filmben volt benne biztos vagyok csak nem tudom pontosan hegyes karmai voltak abban biztos vagyok lábai is hegyesek voltak farkas jut róla eszembe kezein volt valami ami kilövi a nyilat azt tudom nem tudom milyen filmben volt benne karakter de valamiben benne volt :: reméllem választ kapok a kérdésemre és értelmes válaszokat várok !!

2020. jan. 14. 15:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] valmi hasonló magássága lehetet kicsit magsabb de valmi filmben volt benne azt tudom és ezekben az időkben volt menő mikor ez is
2020. jan. 14. 15:48
 2/14 A kérdező kommentje:
2020. jan. 14. 16:06
 3/14 A kérdező kommentje:
[link] valami ilyesmi volt csak volt karján egy valmi ami valamit kilöl és volt arca neki vállíg érő erősen hátranyalt haja nem tudja mi lehet vagy vérfarkas vagy vámbpír de olyan ami a foton látható
2020. jan. 14. 16:09
 4/14 A kérdező kommentje:
2020. jan. 14. 16:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem valamilyen predator figura volt?


[link]

2020. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem hátrafele van fésülve haja vérfarkasra hasonlítt szürkés lila színű talán batman ban lehetett hegyes fülei vannak vérfarkasra hasonlítt és eléggé izmos igen az látványos rajta hogy izmos
2020. jan. 18. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Tipp:


[link]


A 3. link, ami a lövőkéjét mutatja, nem működik.

2020. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
csak simán emberi arca volt volt haja de hasonló magassagú és 1999 ben lehetett menő mert régen volt divat hogy hogyn találhatnánk meg azt nem tudom
2020. jan. 18. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a Batmanhez van köze?
2020. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy a supermanhez nem tudom de régi időkből lehet régen lehetet kapni ilyen ember izmos lila szürkés színű de hasonló amilyet külôdtél fekete vállig érő haja van feltűnően hegyes a füle
2020. jan. 18. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!