Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jedi Academy nevű játékon...

Asddasasdasdasdasd kérdése:

Jedi Academy nevű játékon lehet még online játszani?

Figyelt kérdés

Láttam ezt a videót és szeretnék rajta játszani így online (singlet végigjatszottam)

Meg kell hozzá venni a játékot vagy valamilyen közösséget kell keresni?



2020. jan. 16. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredeti játék tuti kell hozzá. Ha jól tudom úgy működik, hogy te hostolhatsz, aminek a tényét jelenti a mester szervernek, azon keresztül mások rád találhatnak és csatlakozhatnak a játékodba. De port forward kell hozzá, hogy tudjanak csatlakozni hozzád. A kérdés az, hogy ez a mester szerver üzemel-e még. De IP címet megadva is lehet csatlakozni egymáshoz, csak akkor ki kell derítened egy host IP címét, vagy a tiéd eljuttatni másoknak. Így lehet játszani.
2020. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mostanság már nem hinném hogy találsz bármiféle használható szervert.
2020. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2020. jan. 17. 00:45
 4/4 toma9999 ***** válasza:
Ez amit itt látsz nem a sima Jedi Academy. Ez egy mod amit Movie Battles 2-nek hívnak. Keress rá van rendes weboldala. Azt hiszem eredeti játék kell hozzá, nem próbáltam sosem törtel. Annyi, hogy nem olyan egyszerű mint az alap játék. Az irányitást és a fénykard vívást teljesen atalakították "védd ki majd támadj vissza" rendszerre. Előre is jó szórakozást hozzá.
2020. jan. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!