Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért veszítek folyamatosan...

Shofia kérdése:

Miért veszítek folyamatosan rengeteg pénzt a 8BallPool játékban?

Figyelt kérdés
Tudtommal nem állítottam be semmit, de iszonyúan észrevehető, hogy vesztésnél nem 100 aranyat vesztettem, ahogy azt a játék leírja, mivel annyit raktam bele a játékba, hanem 2000-et! Egyszerűen nem értem! Mi veszi el a pénzemet! És rengetegszer nyerek, de van, hogy nyertem 1000 aranyat, de közben nem ér semmit, mert valahogy megint eltűnt 1500-2000 arany. Egy idő után nem lesz pénzem játszani. És még csak nem is kell játszani! Van, hogy egyik pillanatban megnyitom a játékot, és az előzö összeg egy része megint csak eltűnt! Volt valakinek ilyen gondja ezzel a játékkel?

2020. jan. 16. 16:02
 1/1 Pupusz ***** válasza:
100%
Én nem pénzben, hanem pontban játszom, de észrevettem ezt. Azért van, mert bizonyos dákók használatánál minden játék után levon egy csomó zsetont. Ez 100-as tétnél észrevehető, de 500 felett nem annyira, mert többet nyersz, ha nyersz, mint amennyit levon. Vacak dákóért nem von le. Hatékonyért levon. De azzal meg nem 100-ason kell játszani.
2020. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!