Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Épp msot döntöttem úgy, hogy...

Épp msot döntöttem úgy, hogy abbahagyom a kedvenc játékom. Mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés

Időigényes, qrva drága, és még béna is vagyok benne az utóbbi időben, így úgy döntöttem hogy kicsit félreteszem. Tudtok ajánlani valami jó online játékot? Nem muszáj hogy legyen konkrét sztorija, csak annyi a lényeg hogy mászkálós legyen.

Laptopon elkezdtem a Witchert, úgyhogy azzal elleszek egy darabig, már csak telóra kellene játék ^^



2020. jan. 16. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 Nekem nem és jobban szeretem ha a játék tényleg eredeti és nem a steamen van meg egy "kópiája" hanem az eredeti platformján azon amire kiadta a kiadója/ a játék fejlesztői és készítője. Értelemszerúen a portal szériát meg azokat a steam only játékokat steamre veszem meg de amit nem a valve készített azt ott veszem meg ahol készült.
2020. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. A steamen is eredeti a játék és oda is kiadta a fejlesztője.

A többi meg ízlés kérdése. Mivel fizikai valójában már nem igazán lehet vásárolni vagy akkor is kódot egy dobozzal, ezért nekem jobban tetszik, hogy mindenem egy könyvtárban van.

Ha te ehhez nem ragaszkodsz, akkor az jó, örülj neki, mert egy csomó olyan játékkal játszhatsz majd, amivel nekem nem áll módomban, az új exkluzivitás hullám miatt.

Nem kötekedésből írtam, csak engem hirtelen megzavar ez a káosz és nem tudtam elképzelni, hogy ennyi helyen legyenek a játékaim össze-vissza.

2020. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 Ez félig meddig igaz de nem teljesen pl sims3 originen jobb mert ott más grafikát kapott illetve csak originen érhető el a játék nagy része.


Vagy ott a az AC széria ami uplayen multit kapott ez szintén igaz far cry-ra is.


De például a GTA V már alapból használ rockstargames launchert szóval jobb ha ott van meg

2020. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, Steamen is eredeti, csak megse az eredeti jatek 100%-ban.

Az eredeti felpatchelt War thunderre a Steam meg ra akart tolteni egy 800 megas patchet. Raadasul tobb volt a panasz bugokra a steames felhasznaloktol mint a sima felhasznaloktol.

2020. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!